O nás

Efektivníobec.cz je projekt, který obcím a městům usnadňuje realizaci aktivit zaměřených na jejich dlouhodobý efektivní rozvoj. Vznikl z iniciativy B&P Research s.r.o. ve spolupráci s Urbanistickým střediskem Brno, spol. s r.o., advokáty pod vedením Mgr. Ing. Jána Bahýľa a společnostmi ENIQA s.r.o. a BLsmart, s.r.o.

Ondřej Krutílek

Ondřej Krutílek

B&P Research
krutilek@efektivniobec.cz
+420 774 570 824

Garant projektu

Projekt řídí společnost B&P Research, která se zaměřuje zejména na poradenství v oblasti dotací a analýzy dopadů evropské legislativy na komunální sektor.

Vanda Ciznerová

Vanda Ciznerová

Urbanistické středisko Brno
ciznerova@efektivniobec.cz
+420 606 824 396

Partneři projektu

Urbanistické středisko Brno poskytuje služby v oblasti urbanismu, územního plánování, vodního hospodářství, pasportizace, ekologického projektování a služeb GIS.

Jan Bahyl

Jan Bahýľ

advokát
bahyl@efektivniobec.cz
+420 774 314 484

 

Ján Bahýľ se společně se svými kolegy specializuje na právní otázky spojené s komunálním sektorem a dotacemi.

Tomáš Svatoš

Tomáš Svatoš

ENIQA, BLsmart
svatos@efektivniobec.cz

ENIQA s.r.o. je průvodce na cestě k energetické nezávislosti. Realizuje projekty využitelnosti zdrojů energií a jejich nákladovosti, snižování energetické náročnosti a způsobů optimálního čerpání.

BLsmart, s.r.o. je expertní společností v oblastech inovací a zavádění změn do praxe, zvyšování výkonnosti a provozní efektivity, optimalizace struktur za podpory využitelnosti informačních systémů a moderních technologií.